Rudenėlio fiesta

Spalio 26 dienos rytą gausus būrys darželio „Saulutė“ vaikų, sugūžėjo į sporto salę švęsti Rudenėlio fiestą. Čia atvyko  šventės personažai Rudenėlė (meninio ugdymo mokytoja) ir Moliūgas (fizinio ugdymo mokytoja). Buvo perskaitytas Rudenėlio laiškas, įmintos mįslės apie vaisius ir daržoves. Priešmokyklinio ugdymo grupės atliko dainą „Rudenėlis“, „Ežiukų“ grupės būgnininkai, jų dirigentas ir solistė laputė atliko dainą „Ežiukas būgnininkas“. Visi linksmai šoko išmoktą rudeninį šokį „Du lapai“. O Moliūgas visus pakvietė linksmosioms estafetėms,-vaikai nešė kukurūzus, kopūstus, tempė maišuose didžiulius moliūgus. Vaikams patiko rungtyniauti,  leisti laiką kartu, stebėti draugų pasirodymus. Teatralizuotos šventės padeda įvairiapusiškiau ugdyti vaikus, suteikti jiems džiaugsmo, patenkinant jų poreikius ir gebėjimus.

Meninio ugdymo mokytoja Severina Antanavičienė